Park Wodny

Sopocki Aquapark jest bardzo atrakcyjny zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Posiada duży basen rekreacyjny wyposażony w bicze wodne, sztuczny prąd rzeczny, leżanki do hydromasażu i grotę z wodospadem. Ponadto oferuje 25-metrowy basen pływacki, całoroczny basen zewnętrzny oraz podgrzewane, płytkie baseny dla dzieci, gdzie najmłodsi znajdą armatki wodne, zwierzęta tryskające wodą, zjeżdżalnie oraz gejzery. Dla wielu największą atrakcją Aquaparku są jednak zjeżdżalnie wodne o długości do 110 m oraz jedyna w Polsce "dzika rzeka" o długości 71 metrów i różnicy poziomów 6 metrów. Poddanie się nurtowi rzeki oddaje wiernie wrażenie kąpieli w naturalnym górskim potoku.
Obiekt Aquaparku, prócz basenów i zjeżdżalni oferuje również inne atrakcje. Goście znajdą w ofercie również kompleks saun, masaże oraz kręgielnię. Na terenie obiektu zlokalizowana jest też restauracja, dostępna również od strony basenów.

   

Godziny otwarcia

Czynne codziennie od 08.00 do 22.00.

Bilety

Poniedziałek - piątek:
- 1 godzina - 18 PLN
- 3 godziny - 38 PLN
- całodzienny - 50 PLN
 
Sobota, niedziela i dni świąteczne:
- 1 godzina - od 18 do 23 PLN
- 3 godziny - od 40 do 45 PLN
- całodzienny - od 55 do 60 PLN
 
Więcej informacji na stronie obiektu.

Adres

Aquapark Sopot
ul. Zamkowa Góra 3-5
81-713 Sopot
tel.: + 48 58 555 85 23

Sprawdź także

Inne interesujące atrakcje Trójmiasta

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij