Pobyt długoterminowy

Nasze apartamenty to w pełni samodzielne i doskonale wyposażone mieszkania. Idealnie nadają się do zamieszkania również w dłuższym okresie czasu. Teraz można wynająć je także nawet na kilka miesięcy, zyskując jednocześnie wyjątkowe rabaty:

- pobyt powyżej 14 dni - 20 % rabatu
- pobyt powyżej 21 dni - 25 % rabatu
- pobyt powyżej 28 dni - 30 % rabatu
- pobyt powyżej 42 dni - 35 % rabatu

W cenie oferujemy:
- pościel i ręczniki
- bezpłatne wi-fi
- cotygodniowe sprzątanie (obowiązkowe!)
- opłaty za wszystkie media

W cenę nie jest wliczona opłata za końcowe sprzątanie, która wynosi od 50 do 150 zł w zależności od apartamentu.

Uwaga: Oferta obowiązuje od września do końca kwietnia.

16:00 Przyjazd
11:00 Wyjazd

Warunki anulacji

W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest dokonanie przedpłaty na 30.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online lub standardowym przelewem. Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana na więcej niż 30 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od dnia zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa kwotą w wysokości 30.00% wartości rezerwacji. W przypadku gdy rezerwacja została dokonana na mniej niż 30 dni przed przyjazdem, powyższy zadatek jest bezzwrotny. Pozostała kwota za pobyt płatna jest w dniu przyjazdu gotówką lub kartą. Obiekt ma prawo pobrać od gościa kaucję zwrotną w postaci gotówki lub w formie preautoryzacji na karcie. Kaucja wynosi od 500 do 1000 zł w zależności od wielkości apartamentu i jest zwracana Gościom w dniu wyjazdu.

Polityka względem dzieci

Dzieci w każdym wieku są mile widziane w naszych apartamentach. Dla dzieci do lat 3 przygotujemy w cenie:

- łóżeczko turystyczne wraz z pościelą
- fotelik do karmienia,
- wanienkę
- zestaw zabawek.

Uwaga! Brak możliwości wstawienia łóżeczka w apartamentach Mera2, Molo 1, Wave 1, Mistral 1, Malaga 2, Malaga4 oraz Sailor 2 z powodu braku miejsca.
Dzieci w wieku 3- 5 lat nocują bezpłatnie, jeżeli śpią w tym samym łóżku z rodzicami.

Polityka względem zwierząt

Niestety nie akceptujemy zwierząt w naszych apartamentach. Zgodnie z regulaminem, Sanhaus Apartments ma prawo odmówić pobytu Gościom, którzy przyjechali ze zwierzęciem, bez zwrotu kosztów pobytu.

Metody płatności

  • Visa
  • MasterCard
  • Diners

Inne oferty

Sprawdź pozostałe okazje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij