Pobyt długoterminowy

Pracuj zdalnie lub ucz się w Sopocie! Spaceruj po plaży, oddychaj powietrzem bez smogu i odpoczywaj w najpiękniejszym polskim kurorcie. Zostań z nami jak najdłużej i zyskaj nawet 45% rabatu!

  • pobyt na min 2 tygodnie - 25% rabatu
  • pobyt na min 3 tygodnie - 35% rabatu
  • pobyt na min 4 tygodnie - 45% rabatu


Cena zawiera ręczniki, pościel, media i Internet. Niektóre apartamenty posiadają własne miejsce parkingowe na terenie posesji (szczegóły w opisie apartamentu). Przy pobytach powyżej 2 tygodni możliwe jest sprzątanie w trakcie pobytu w cenie wraz z wymianą pościeli i ręczników. (raz na 10 dni).

Do ceny końcowej zostanie dodana opłata za końcowe sprzątanie.

 

Oferta obowiązuje w dniach od 26.10 do 29.12.2020.

Uwaga! W przypadku tej oferty obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości od 1000 do 2000 zł w zależności od wielkości apartamentu. 

16:00 Przyjazd
11:00 Wyjazd

Warunki anulacji

W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest dokonanie przedpłaty na 30.00% wartości rezerwacji za pośrednictwem systemu płatności online lub standardowym przelewem. Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana na więcej niż 30 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w ciągu 7 dni od dnia zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa kwotą w wysokości 30.00% wartości rezerwacji. W przypadku gdy rezerwacja została dokonana na mniej niż 30 dni przed przyjazdem, powyższy zadatek jest bezzwrotny. Pozostała kwota za pobyt płatna jest w dniu przyjazdu gotówką lub kartą. Obiekt ma prawo pobrać od gościa kaucję zwrotną. Kaucja wynosi od 500 do 1000 zł w zależności od wielkości apartamentu i jest zwracana Gościom do 2 dni po wyjeździe. W przypadku rez. długoterminowych kaucja wynosi od 1000 do 2000 zł i jest ustalana indywidualnie.

Polityka względem dzieci

Dzieci w każdym wieku są mile widziane w naszych apartamentach. Dla dzieci do lat 3 przygotujemy w cenie:

- łóżeczko turystyczne wraz z pościelą
- fotelik do karmienia,
- wanienkę
- zestaw zabawek.

Uwaga! Brak możliwości wstawienia łóżeczka w apartamentach Mera2, Molo 1, Wave 1, Mistral 1, Malaga 2, Malaga4 oraz Sailor 2 z powodu braku miejsca.
Dzieci w wieku 3- 5 lat nocują bezpłatnie, jeżeli śpią w tym samym łóżku z rodzicami.

Polityka względem zwierząt

Niestety nie akceptujemy zwierząt w naszych apartamentach. Zgodnie z regulaminem, Sanhaus Apartments ma prawo odmówić pobytu Gościom, którzy przyjechali ze zwierzęciem, bez zwrotu kosztów pobytu.

Metody płatności

  • Visa
  • MasterCard
  • Diners

Inne oferty

Sprawdź pozostałe okazje

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij